Karta produktu

LASER lampa tylna 7 trybów led

Kategoria: Latarki NA ROWER

Producent: DIY Parts

Opis

Tylna lampa rowerowa posiadająca 7 trybów oraz laserowe wyznaczanie toru jazdy, doskonale widoczne dla otaczających samochodów. Zasilana dwoma paluszkami AAA.

Lampa rowerowa pełni dwie funkcje. Po pierwsze jest światłem tylnym - czerwonym, montowanym przy siodełku. W tym celu została wyposażona w 5 bardzo mocnych diod LED, które rozłożone są tak, aby były widzialne w promieniu 260o. Drugą, niezwykle istotną i innowacyjną funkcją jest tzw. "strefa bezpieczeństwa". Lampa przy pomocy dwóch wbudowanych laserów, wytycza wokół nas linie, które sugerują kierowcom w jakiej odległości od nas muszą się znaleźć, aby dokonać bezpiecznego manewru wyprzedzania.

Diody LED mogą pracować w aż 7 trybach - światło ciągłe i 6 trybów mrugania, natomiast lasery możemy skonfigurować na dwa sposoby - światło ciągłe i mruganie. Zarówno światło diod jak i laserów jest niezwykle intensywne i zapewnia doskonałą widoczność nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Wszystko to sprowadza się do jednego - znaczącej poprawy naszego bezpieczeństwa na drodze.

Lampa jest wodoodporna a jej montaż nie sprawi nam żadnego problemu. Nie potrzeba dodatkowych narzędzi. Wystarczy poluzować obejmę przy pomocy zamontowanego "motylka" i umiejscowić na sztycy - rurce, do której przymocowane jest siodełko. Urządzenie obsługujemy za pomocą dwóch przycisków - jeden dotyczy diod a drugi laserów. Zasilanie bateryjne (2xAAA) starcza na 9 do 36 godzin pracy. Samą lampkę przy pomocy specjalnego systemu możemy szybko ściągnąć i zamontować co uchroni nas przed kradzieżą.

 

Specyfikacja:

LASER lampa tylna 7 trybów led